2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Świętochłowice
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. wycen- kosztorysant

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

MB SILESIA Sp. z o.o. sp. k. - ze względu na ekspansywny rozwój poszukuje kosztorysanta.

Jesteśmy obecni na polskim rynku od 16 lat, cały czas się rozwijając - dlatego chcielibyśmy zaprosić właśnie Ciebie do współpracy.

Zadania:

• tworzenie kosztorysów wykonywanie i weryfikowanie przedmiarów budowlanych

• optymalizacja kosztów realizacji na etapie przygotowania ofert i przetargów

• wsparcie w procesie przygotowania przetargów i wyborze wykonawców i dostawców kontrola finansowa przebiegu procesu budowlanego

• wsparcie budowy od strony formalnej

• analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej oraz SIWZ,

• pozyskiwanie zleceń z przetargów,

• ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie - celem efektywnego przygotowania wycen.

Wymagania:

• znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych

• znajomość branży budowlanej, wycen oraz materiałów budowlanych, rozbiórek, usług sprzętami budowlanymi, ciężkimi

• świetnie rozwinięte zdolności negocjacyjne

• komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność i pozytywne nastawienie

• zdolność pracy pod presją czasu

• wiedza na temat procedur i specyfiki przetargowej w sektorze publicznym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• samodzielne stanowisko w nowoczesnej i dynamicznej firmie.

• atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

• nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków.

• realne możliwości rozwoju zawodowego.

• pracę w doświadczonym, zgranym i pozytywnie nastawionym zespole.

• pakiet MEDICOVER SPORT (dofinansowanie)

• owocowe czwartki.

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 915264933