2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Nowy Sącz
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. wycen stolarki PCV/ALU

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Tradycja Fabryka Okien Sp. zo.o. Sp.k.- Nowy Sącz

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych firm w branży stolarki okiennej.

Poszukujemy osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Opis stanowiska:

·         przygotowywanie dla klientów ofert dotyczących stolarki okiennej;

·         opracowywanie wpływających zamówień;

·         utrzymywanie dobrych relacji z klientami;

Wymagania:

·         wykształcenie średnie lub wyższe, techniczne;

·         komunikatywność;

·         sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

·         bardzo dobra organizacja pracy;

·         umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

·         ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole;

·         możliwość rozwoju;

·         szkolenia oraz pomoc we wdrożeniu w obowiązki;

·         wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie. Zapewniamy dyskrecję.

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Kontakt:

Małgorzata Gniewek

nr tel.: 18/444-40-28

ul. Elektrodowa 47

33-300 Nowy Sącz

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 542281686