2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Nowy Tomyśl
Dodane 16 maja 2024

Specjalista ds. wynagrodzeń / księgowa

Lokalizacja

Nowy Tomyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro rachunkowe Euro Contract Sp. z.o.o. w Nowym Tomyślu zatrudni osobę na stanowisko specjalisty ds. wynagrodzeń / księgowa.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej;

  • naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców;

  • sporządzanie deklaracji do ZUS i US;

  • obsługa PPK;

  • księgowanie dokumentów firm na uproszczonej księgowości (KPiR, ryczałt);

  • współpraca z instytucjami państwowymi;

  • udział i reprezentowanie kontrahentów przed organami kontrolującymi;

  • bezpośredni kontakt z klientami.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy kadrowej/księgowej;

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe;

  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków;

  • dobra organizacja pracy, systematyczność;

  • samodzielność i rzetelność w wykonywaniu działań;

  • mile widziana znajomość programu Symfonia Kadry i Płace oraz Rachmistrz GT.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w godzinach 7-15;

  • miłą i pozytywną atmosferę.

Lokalizacja

Nowy Tomyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
ID: 885817117