2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Katowice
  6. Kierowca - Koszutka
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. wynajmu samochodów- Kierowca

Wynagrodzenie

27,70 - 29,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Koszutka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

New Rent to ogólnopolska wypożyczalnia samochodów.

Poszukujemy aktywnych osób do pracy na stanowisku specjalisty ds. wynajmu samochodów

Jeżeli interesujesz się motoryzacją, lubisz jeździć samochodem i testować nowe modele to praca zdecydowanie dla Ciebie.

OFERUJEMY:

  • Elastyczne godziny pracy

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

  • Pełny zakres szkoleń,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia,

  • Pracę w młodym zespole,

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,

  • Wsparcie ze strony biura obsługi klienta

OBOWIĄZKI:

  • Podstawianie oraz odbieranie pojazdów od klientów wypożyczalni,

  • Wypełnianie dokumentów, pobieranie płatności, dbanie o stan techniczny samochodów, obsługa floty samochodów

  • Transport samochodów między oddziałami i do serwisów

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

WYMAGANIA:

  • Dobra organizacja pracy

  • Status ucznia/studenta

  • Samodzielność

  • Dyspozycyjność

  • Wysoka kultura osobista,

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Prawo jazdy kat. B Min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu samochodu,

  • Aktualny status ucznia lub studenta

  • Mile widziane doświadczenie z zakresu wynajmu samochodów lub obsługi floty samochodowej

Poszukujemy osób, z którymi będziemy mogli budować sukces naszej firmy. Stawiamy na młode osoby, które razem z nami stawią czoła codziennym wyzwaniom, osoby odpowiedzialne, kreatywne, umiejące pracować w zespole i angażować się w powierzone zadania. Jeżeli uważasz, że ta praca jest dla Ciebie prześlij nam swoje CV.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Koszutka
ID: 790165780