2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Bedoń Przykościelny
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. Wystawiania Ofert - Części Samochodowe (Allegro, Ebay)

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bedoń Przykościelny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży motoryzacyjnej. Poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Wystawiania Ofert, która dołączy do naszego zespołu. Jeśli jesteś młodym, ambitnym profesjonalistą z pasją do motoryzacji i masz doświadczenie w branży, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie ofert sprzedaży używanych części samochodowych na platformach Allegro i Ebay.

  • Analiza rynku części samochodowych w celu dostosowania ceny części.

  • Utrzymywanie wysokiej jakości opisów produktów oraz zdjęć.

  • Bieżące monitorowanie trendów na rynku motoryzacyjnym.

  • Wycena części samochodowych na podstawie bieżących trendów rynkowych i potrzeb klientów.

Wymagania:

  • Znajomość portali Allegro, eBay.

  • Doświadczenie z branżą motoryzacyjną.

  • Umiejętność wyceny części samochodowych zgodnie z aktualnymi trendami rynkowymi.

  • Znajomość rynku części samochodowych.

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz odpowiedzialność.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w dynamicznie rozwijającej się branży.

  • Pracę w młodym, energicznym zespole.

Miejsce pracy: EccoParts sp. z o.o. Łódź, ul. Zakładowa 143 92-402

Rodzaj pracy: Stacjonarnie

Lokalizacja

Bedoń Przykościelny,

Łódzkie

Łódzkie, Bedoń Przykościelny
ID: 879854109