2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Małopolskie
  6. Zakupy - Modlnica
Dodane Dzisiaj o 11:41

Specjalista ds. zakupów

Lokalizacja

Modlnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska

Firma działająca w obszarze FMCG zatrudni osobę na stanowisko specjalista ds. zakupów.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: bieżącą współpracę z kontrahentami, opracowywanie zamówień, uzgadnianie warunków handlowych, przyjmowanie ofert oraz raportowanie w swoich kategoriach.

Główne zadania na stanowisku:

·       negocjowanie warunków handlowych,

·       planowanie i wdrażanie planów dot. działań w swoich kategorii,

·       zarządzanie asortymentem

·       zarządzanie promocjami,

·       kreowanie działania w swoim obszarze,

·       raportowanie i analiz wyników kategorii,

·       nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych.

Oczekiwania wobec kandydata:

·       wykształcenie min. średnie,

·       doświadczenie w pracy w branży FMCG,

·       bardzo dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office,

·       czynne prawo jazdy kat.B,

·       umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków oraz negocjacyjne,

·       dokładność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

·       otwartość na nowe wyzwania zawodowe i chęć rozwijania sowich kompetencji.

Oferujemy:

·       pracę w wymiarze pełnego etatu,

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·       okres startowy - szkolenia i wdrożenie do pracy,

·       otwartość w realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,

·       pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·       przyjazną atmosferę w pracy,

·       dodatkowe świadczenia pozapłacowe,

·       możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego obejmującego również członków rodziny pracownika.

 Aplikacje CV powinny zawierać następującą klauzurę:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach i formularzach oraz zebranych podczas procedury rekrutacyjnej , w celu rekrutacji prowadzonej przez Administratora. Niniejsza zgoda obejmuje wszystkie procesy rekrutacyjne w okresie roku od otrzymania moich danych lub do jej odwołania. Dane mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora. Zostałem(-am) poinformowany(-a) przez Administratora o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie, jak również że zgoda ma charakter dobrowolny, a jej niewyrażenie skutkować będzie nie wzięciem mnie pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/-am pouczony/-a przez administratora danych o prawach przysługujących mi w związku z udzieloną zgodą, w tym o prawie do: - dostępu do danych, do otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia lub żądania ograniczenia ich przetwarzania, jak również o prawie do przenoszenia danych i prawie do „bycia zapomnianym”. Wycofać zgodę oraz skorzystać z pozostałych uprawnień można poprzez wysłanie wiadomości e-mail.  - wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Lokalizacja

Modlnica,

Małopolskie

Małopolskie, Modlnica
ID: 830494747