2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Śląskie
  6. Zakupy - Czyżowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds zakupów

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czyżowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KUFIETA Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Specjalista d/s zaopatrzenia.

Oferujemy:

  • przyuczenie do wykonywanej pracy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Opis stanowiska:

  • utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi dostawcami,

  • poszukiwanie nowych dostawców, składanie zapytań o wycenę,

  • poszukiwanie nowych materiałów i komponentów,

  • analiza zapotrzebowań materiałowych,

  • wysyłanie i monitoring zamówień u dostawców,

  • logistyka dostaw i optymalizacja zapasów magazynowych,

  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy

  • znajomość j. angielskiego

Prosimy o wysyłanie CV przez portal OLX.

Lokalizacja

Czyżowice,

Śląskie

Śląskie, Czyżowice
ID: 893305983