2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Łódzkie
  6. Zakupy - Bogumiłów
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. zakupów

Lokalizacja

Bogumiłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Epicom Sp. z o.o. jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży FMCG w Polsce. Od ponad 15 lat specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości papierów higienicznych – ręczników kuchennych i papieru toaletowego. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w kraju. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w Polsce. Podstawą sukcesu Epicom jest młody, dynamiczny i niezwykle profesjonalny zespół ludzi, który od zawsze jest priorytetem i najwyższą wartością w firmie.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Bogumiłowie gm. Kleszczów (21 km od Bełchatowa, 17 km od Kleszczowa, 37 km od Radomska) poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

                                         Specjalista ds. Zakupów

Obowiązki:

·       Utrzymywanie kontaktu z kluczowymi dostawcami w zakresie realizacji zamówień

·       Prowadzenie procesu negocjacji w transakcjach zakupowych we współpracy z bezpośrednim przełożonym

·       Analizowanie krajowego i międzynarodowego rynku surowców w celu znalezienia alternatywnych źródeł dostaw

·       Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących surowców, rynku walut

·       Przygotowanie raportów cenowych

·       Nadzór nad optymalizacją poziomu zapasów surowców i terminowości dostaw

·       Nadzór nad terminowością realizacji zamówień oraz poziomem stanów zapasów surowców

·       Przygotowywanie zamówień i awizacja dostaw do magazynu

·       Przygotowywanie zestawień na potrzeby Działu Zakupu

·       Optymalizacja kosztowa w zakresie polityki zakupu surowców firmy

·       Aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie działu firmy

Wymagania:

·       Dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność w działaniu

·       Doświadczenie w pracy w dziale handlowym

·       Dobrze rozwinięte zdolności analityczne

·       Dobra znajomość języka angielskiego

·       Dobra znajomość MS Office w tym Excel

·       Zdolności komunikacyjne

·       Silna motywacja do pracy

Oferujemy:

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze FMCG

·       Bogaty pakiet dodatków motywacyjnych do pensji (premia miesięczna, premia absencyjna, dodatek urlopowy, bony świąteczne, nagrody uznaniowe, dopłata do grupowego ubezpieczenia na życie, dopłata do posiłków)

·       Perspektywy rozwoju oraz awansu w ramach struktur firmy

·       Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodej dynamicznie rozwijającej się firmie

Lokalizacja

Bogumiłów,

Łódzkie

Łódzkie, Bogumiłów
ID: 902289517