2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Małopolskie
  6. Zakupy - Kraków
  7. Zakupy - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. zakupów

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ZAGRODA INTERNATIONAL - eksporter maszyn rolniczych działający od ponad 30 lat na rynkach całego świata.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. zakupów

Zakres obowiązków:

·         realizowanie wszystkich etapów procesu zakupów (w tym: zapytania ofertowe, negocjowanie warunków, zamawianie towarów, nadzór nad realizacją zamówienia i zgodnością z umową)

·         współpraca z dostawcami w zakresie ofert i cenników, utrzymywanie z nimi bardzo dobrych relacji

·         analiza rynku pod kątem znalezienia nowych dostawców i produktów

·         ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz innymi działami w firmie

Wymagania:

·         wykształcenie techniczne

·         wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel

·         znajomość maszyn i narzędzi rolniczych - mile widziana

·         umiejętność obsługi programu Comarch Optima - mile widziana (zapewniamy przeszkolenie)

·         umiejętność rozwiązywania problemów, myślenia poza schematami

Oferujemy:

·         stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę na cały etat

·         atrakcyjny system wynagradzania ( podstawia + premia; więcej informacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej)

·         prywatną opiekę medyczną

·         ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         miejsce pracy - biuro w Krakowie, godziny pracy 8-16

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 914123169