2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Śląskie
  6. Zakupy - Wodzisław Śląski
Dodane 04 maja 2024

Specjalista ds. zakupów

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jedno z największych przedsiębiorstw w Polsce w swojej branży poszukuje do pracy specjalistę ds. zakupów.

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca oraz kontakt z dostawcami z całego świata;

  • Zarządzanie stanem magazynowym;

  • Analiza zapotrzebowania i zakup towarów;

  • Bieżący kontakt z przedstawicielami handlowymi oraz klientami;

  • Koordynowanie wpływających zamówień;

  • Negocjowanie harmonogramów spłat, prolongat;

  • Współpraca z działem transportu, administracji, biura i sprzedaży.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Dobra znajomość MS Office – w szczególności MS Excel;

  • Doskonałe zdolności interpersonalne;

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i ustalania priorytetów;

  • Komunikatywność;

  • Sumienność, dokładność i skrupulatność;

  • Mile widziana znajomość branży florystycznej;

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Dofinansowanie do karty MultiSport;

  • Pracę stacjonarną w biurze w Turzy Śląskiej

  • Niezbędne narzędzia pracy – służbowy komputer i telefon;

  • Wsparcie i docenienie zaangażowania.

Klauzula RODO

Nie czekaj aplikuj, Prosimy aplikować poprzez OLX. Prosimy o umieszczenie w CV dopisku: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 914454001