2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Śląskie
  6. Zakupy - Częstochowa
  7. Zakupy - Kiedrzyn
Dodane 04 kwietnia 2024

specjalista ds. zakupów

Lokalizacja

Częstochowa, Kiedrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem hurtownia kosmetyczna ELARTO poszukuje osób do pracy na stanowisko: SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

 Główny cel: odpowiedzialność za ofertę i dostępność produktów do sprzedaży

 Miejsce pracy: Częstochowa (tylko stacjonarnie)

 Obowiązki:

 •       realizacja procesów zakupowych zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami i strategią,

•       nadzorowanie terminowości zamówień,

•       współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,

•       optymalizacji kosztów zakupów, pozyskiwanie alternatywnych dostawców,

•       prowadzenie negocjacji i ustaleń warunków handlowych,

•       bieżąca analiza rotacji produktów oraz stanów magazynowych,

•       przygotowywanie raportów i analiz dotyczących działalności zakupowej,

•       komunikacja telefoniczna oraz mailowa z dostawcami,

•       zarządzanie łańcuchem dostaw,

•       nadzór nad kompletacją i obiegiem dokumentów zakupowych,

•       nadzór nad terminowością płatności,

•       prognozowanie zapotrzebowania w oparciu o dostępne dane,

•       współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

 ·        wykształcenie min. średnie,

·        łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, wysoka kultura osobista,

•       umiejętność pracy pod presją czasu,

•       rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne,

•       samodzielność, sumienność i  dokładność,

•       znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

•       dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,

•       mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zapewniamy:

  • stabilną pracę na umowę o pracę (po okresie próbnym)

  • jedną zmianę 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku

  • pracę w rozwojowej firmie z 20-letnim stażem

  • kulturę organizacji opartą na współpracy, relacjach, rozwoju

gabinet2(małpa)elarto.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

! Do CV należy dołączyć aktualny numer telefonu oraz poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833, z późniejszymi zmianami). Oświadczam, iż zostałam(-em) poinformowana(-y) o prawie dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania oraz, że podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego, by móc wziąć udział w procesie rekrutacji.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Kiedrzyn
ID: 909472263