2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Piaseczno
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. zakupów (branża opakowaniowa).

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem firmy z branży opakowaniowej poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. zakupów (branża opakowaniowa).

Opis stanowiska:

·         bieżąca współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

·         tworzenie zapytań ofertowych, analiza i wybór ofert

·         negocjowanie warunków współpracy oraz zapisów umów z dostawcami

·         analiza zapotrzebowania materiałowego, planowanie dostaw, składanie zamówień i monitorowanie ich realizacji

·         zarządzanie zapasami materiałów produkcyjnych

·         weryfikacja poprawności dokumentów związanych z zakupami materiałów

·         inicjowanie i prowadzenie projektów optymalizacyjnych

·         identyfikowanie możliwości redukcji kosztów

·         prowadzenie Postępowań Zakupowych, Przetargów i Negocjacji

·         gromadzenie ofert, ich ocena oraz ocena dostawców

·         budowanie bazy potencjalnych dostawców

·         przygotowywanie dokumentacji związanej z procesem zakupowym

·         prowadzenie negocjacji z dostawcami

·         koordynacja i realizacja planów zakupów

·         tworzenie analiz, informacji, sprawozdań i raportów dla bezpośredniego przełożonego, zarządu spółki oraz centrali

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe lub średnie

·         znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakty z dostawcami zagranicznymi

·         bardzo dobra znajomość programu MS Excel

·         min. 1 rok doświadczenia w obszarze zakupów/zaopatrzenia w zakładzie produkcyjnym

·         umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

·         umiejętność analitycznego myślenia

 Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

·         możliwość rozwoju w firmie o silnej pozycji rynkowej

·         pracę w zgranym zespole

·         niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, komputer, telefon

·         prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin

·         możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Miejsce pracy: Piaseczno.

 Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Food Pack Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę”

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 909427556