2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubuskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kierzno
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. zakupów direct i obsługi klienta

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kierzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa telefoniczna oraz e-mail sklepu internetowego oraz kont firmowych na serwisach sprzedażowych takich jak m.in. Allegro, OLX i innych marketplace

  • Bezpośrednia obsługa klientów stacjonarnych

  • Profesjonalne doradztwo i sprzedaż produktów, akcesoriów (mile widziane doświadczenie w branży budowlanej/ hydraulicznej)

  • Doradztwo techniczne w zakresie asortymentu

  • Wsparcie dla klientów korzystających ze sklepu internetowego

  • Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia wspólnych celów sprzedażowych,

  • Wprowadzanie nowego asortymentu do systemu ERP firmy

  • Wyszukiwanie nowych produktów do oferty handlowej i dostawców w celu optymalizacji kosztów

  • Analiza stanów magazynowych, dbanie o odpowiednią rotację towaru

  • Negocjowanie warunków handlowych oraz technicznych z dostawcami

  • Nadzór nad dokumentacją zakupową

  • Zapewnienie racjonalnego doboru dostawców i produktów przy uwzględnieniu wymagań kosztowych, jakościowych oraz terminów realizacji dostaw

    Nasze wymagania

    • Umiejętność zarządzania czasem oraz samodzielnego podejmowania decyzji

    • Umiejętność spokojnego i wyrozumiałego podejścia do klientów oraz dobre umiejętności negocjacyjne

    • Biegła obsługa komputera oraz podstawowy zmysł techniczny

    • Silne zaangażowanie w swoje zadania i chęć ciągłego rozwijania własnych umiejętności i wiedzy

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym w celu obsługi zamówień zagranicznych, dodatkowym atutem będzie znajomość języka czeskiego lub niemieckiego

      To oferujemy

      • Konkurencyjne wynagrodzenie

      • Wsparcie podczas wdrożenia

      • Przyjazne, otwarte i wspierające środowisko pracy w młodym zespole

      • Rabaty pracownicze na produkty firmy

      • Udział w branżowych targach, konferencjach i wydarzeniach

      • Praca od poniedziałku do piątku w jednym systemie zmianowym

      • Mile widziane:

      • 2-letnie doświadczenie w obszarze obsługi klienta (preferowane doświadczenie na infolinii ogólnej/obsługowej, telefony przychodzące oraz e-mail)

      • 2-letnie doświadczenie w obszarze zakupów

      • Doświadczenie w pracy na systemach Baselinker lub Monitor

      • Znajomość zasad rękojmi i gwarancji

      • PRACA STACJONARNA

        Benefity

        • dofinansowanie nauki języków

        • zniżki na firmowe produkty i usługi

        • brak dress code’u

        • kawa / herbata

        • parking dla pracowników

        • mieszkanie służbowe

        • dofinansowanie dojazdów do pracy

        O nas

        Brenor powstał w 2001 roku. Pierwsze lata działalności to nauka, poznawanie rynku oraz doskonalenie produktu. W 2008 roku, ze względu na pozyskanie kilku dużych odbiorców, Brenor zmienił siedzibę na przestronny, mieszczący się na 5ha, zakład produkcyjny, pozwalający na płynne realizowanie zamówień. Polska siedziba firmy to jednocześnie jej europejskie przedstawicielstwo. Krzyżują się tu europejskie szlaki handlowe z zachodu na wschód i z północy na południe. Dzięki takiej lokalizacji firma jest w stanie zapewnić doskonałą obsługę i wsparcie dla największych firm z branży. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej i zdolności do ulepszania produktu poprzez świadome działanie, nasze zlewozmywaki cechuje połączenie dobrego designu z maksymalną użytecznością. Nowoczesny park technologiczny pozwalają na szybkość wdrażania innowacyjnych wzorów i powtarzalną jakość produktów. Wyroby od momentu pomysłu, przez szkice, rysunki, modele a ostatecznie formy i finalny gotowy produkt powstają na terenie zakładu.

        Brenor to firma stworzona przez ludzi z pasją, która ciągle się rozwija i ulepsza, która pozostaje otwarta na dialog, zmiany i poszukiwanie rozwiązań aby wspólnie z klientami odnieść sukces.

Lokalizacja

Kierzno,

Lubuskie

Lubuskie, Kierzno
ID: 885692500