2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Dolnośląskie
  6. Zakupy - Wrocław
  7. Zakupy - Fabryczna
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. zakupów e-commerce

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

PARTNER PAPES Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko: SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        Utrzymywanie kontaktów z dostawcami w zakresie realizacji zamówień, monitorowanie dostępności i zmienności cen;

·        Prowadzenie negocjacji handlowych;

·        Kontrola i monitorowanie stanu zapasów oraz realizacja zakupów;

·        Nadzór nad terminowością realizacji zamówień;

·        Przygotowywanie i analiza zapytań ofertowych;

·        Obsługa zamówień w systemie ERP wraz z koordynowaniem obiegu dokumentacji;

·        Monitorowanie zagrożeń w obszarze łańcucha dostaw;

·        Poszukiwanie nowych dostawców;

·        Rozliczanie faktur zakupowych;

·        Ścisła współpraca z innymi działami w firmie w zakresie realizacji zadań;

WYMAGANIA:

·        Wykształcenie min. średnie;

·        Zdolności organizacyjne i analityczne;

·        Rozwinięte umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne;

·        Samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy;

·        Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

MILE WIDZIANE:

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

·        Znajomość procesów zakupowych;

·        Umiejętność pracy w zespole;

·        Doświadczenie w pracy w systemie ERP (Stream Soft);

·        Doświadczenie w branży materiałów eksploatacyjnych;

Dużym atutem będzie wiedza z zakresu e-commerce.

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

·        Umowę o pracę na pełen etat - stacjonarnie;

·        Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

·        Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy;

·        Szkolenia produktowe

·        Możliwość rozwoju zawodowego;

·        Miłą atmosferę pracy w doświadczonym i ambitnym zespole;

·        Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

·        Pakiet medyczny Enel-Med, świadczenia świąteczne;

Jesteś zainteresowany/a?

Złóż CV przez olx.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 810253235