2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Włochy
Ecotec Polska Sp. z o.o.
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. zakupów i sprzedaży

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ecotec Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej grupy Ecotec Silent Energy zajmującej się budową wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. zakupów i sprzedaży do pracy w naszym biurze Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami i dostawcami

  • Opracowywanie zapytań ofertowych

  • Analizowanie potrzeb klientów i tworzenie dedykowanych rozwiązań, dostosowanych do ich potrzeb i wymagań

  • Praca z działem księgowo-finansowym, w celu zapewnienia m.in. prawidłowego fakturowania

  • Realizacja projektów wewnętrznych, w tym opracowywanie dokumentacji projektowej rysunków technicznych i innych związanych z realizacją projektów

  • Realizacja działań związanych ze sprzedażą, w tym opracowywanie ofert handlowych

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w samodzielnej pracy na stanowiskach związanych ze Sprzedażą i Zaopatrzeniem

  • Wykształcenie wyższe (min. inżynier)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny)

  • Znajomość obsługi programów MS Office w stopniu zaawansowanym

  • Znajomość AutoCAD lub równoważne na poziomie zaawansowanym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Kreatywność, zaangażowanie i zapał do pracy

  • Determinacja samodyscyplina i systematyczność w codziennej pracy

  • Umiejętność koncepcyjnego myślenia

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Doświadczenie w branży budowlanej

  • Znajomość branży PV

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i globalnym zasięgu

  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego takie jak praca w ramach projektów zagranicznych m.in. w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii

  • Możliwość inicjowania własnych pomysłów oraz aktywnego udziału we wdrażaniu narzędzi / procesów podnoszących efektywność spółki

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony współpracowników

  • Dogodną lokalizację biura

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Udział w szkoleniach związanych z zajmowanym stanowiskiem

  • Kartę Lunch Pass i Multisport

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 911976950