2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Świdnica
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. zakupów w Nifco Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

JAPOŃSKA FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ PRODUKCJĄ ELEMENTÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH

DLA BRANŻY AUTOMOTIVE poszukuje do fabryki w Świdnicy kandydatów do pracy na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

¨      Poszukiwanie potencjalnych dostawców materiałów bezpośrednio i pośrednio produkcyjnych

¨      Przeprowadzanie konkursów ofert

¨      Planowanie i optymalizacja poziomu zapasów

¨      Negocjacja i renegocjacja umów i kontraktów zakupowych

¨      Koordynacja i nadzór nad procesem realizacji zamówień

¨      Działania zmierzające ku redukcji kosztów

¨      Rzetelne prowadzenie dokumentacji zakupowej

¨      Merytoryczna współpraca z innymi działami w firmie

NASZE OCZEKIWANIA:

¨      Wykształcenie minimum średnie

¨      Co najmniej  roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

¨      Umiejętność efektywnej pracy z dużą ilością różnorodnych danych

¨      Zdolności analityczne

¨      Umiejętność pracy w zespole

¨      Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

¨      Obsługa komputera – pakiet Microsoft oraz urządzeń biurowych

OFERUJEMY:

¨      Pracę w przyjaznej atmosferze

¨      Możliwości rozwoju zawodowego

¨      Szkolenia podnoszące kwalifikacje

¨      Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

¨      Premię frekwencyjną

¨      Ubezpieczenie grupowe

¨      Prywatną opiekę medyczną

¨      Kartę sportową

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla ww. celów obecnej rekrutacji, w tym przeprowadzenia w jej ramach testów umiejętności, kompetencji i kwalifikacji kandydata, w szczególności testów językowych i kompetencyjnych oraz ewentualnego zatrudnienia lub podjęcia współpracy z Nifco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, ul. Przemysłowa 41-43."

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 912179612