2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Łódzkie
  6. Zakupy - Równa
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. zakupu

Lokalizacja

Równa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

AGROSAD Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko: specjalista ds. zakupu

Zakres obowiązków:

•       korespondencja pisemna i telefoniczna z kontrahentami zagranicznymi: reklamacje, zapytania ofertowe, korespondencja handlowa

•       współuczestnictwo w negocjacjach cen i spotkaniach z kontrahentami zagranicznymi

•       nadzór nad realizacją zamówień

•       prace administracyjne związane z funkcjonowaniem działu zakupów: wprowadzanie danych do programu, generowanie dokumentów zakupowych

•       pomoc w przygotowywaniu dokumentów związanych z zakupem np. umowy i aneksy dla kontrahentów;

Wymagania:

•       komunikatywna znajomość j. angielskiego (C1)

•       wykształcenie wyższe

•       umiejętności interpersonalne, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

•       obsługa pakietu Office

•       znajomość programu Comarch ERP mile widziana

Oferujemy:

•       stałe wynagrodzenie oraz system motywacyjny

•       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

•       narzędzia pracy adekwatne do wykonywanych obowiązków

•       pracę w zgranym, dynamicznym i kreatywnym zespole

•       możliwość rozwoju zawodowego

•       różnego rodzaju benefity oferowane przez firmę

Lokalizacja

Równa,

Łódzkie

Łódzkie, Równa
ID: 914137447