2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. zamówień publicznych

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Podkarpackie Centrum Medyczne w Rzeszowie SP ZOZ poszukuje kandydata do pracy na stanowisku Specjalista ds. zamówień publicznych w ramach Centrum Usług Wspólnych

Zadania:

  • przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych, w tym w szczególności: sporządzanie projektów ogłoszeń, specyfikacji warunków zamówienia i protokołów postępowań,

  • czynny udział w pracach komisji przetargowych;

  • udział w tworzeniu wzorów dokumentów;

  • obsługę elektronicznych narzędzi zakupowych;

  • wykonywanie zadań ze statystyki postępowań.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe;

  • mile widziane ukończone studia podyplomowe w zakresie zamówień publicznych;

  • znajomość ustawy prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych do tej ustawy;

  • doświadczenie w pracy w zamówieniach publicznych;

  • obsługa programu MS Excel na poziomie zaawansowanym (tabele przestawne, zaawansowane formuły);

  • umiejętność tworzenia prezentacji i raportów;

  • znajomość MS Office;

  • wysoki poziom zdolności analitycznych oraz organizacji pracy własnej;

  • rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań.

Mile widziane

  • samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków

  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w zespole;

  • zapewnienie warunków do stałego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • stabilne warunki pracy;

  • perspektywę długoterminowej pracy;

  • dobrą lokalizację miejsca pracy

Oferty pracy zawierające w szczególności CV prosimy kierować za pomocą platformy OLX, przesyłać na adres email sekretariatu (podany w dolnej części strony: pcmrzeszow.pl) lub składać w Sekretariacie Dyrekcji PCM w Rzeszowie SP ZOZ pokój 205, od poniedziałku do piątku w godzinach: 07:30 — 15:05 do dnia 31.05.2024 r.

Równocześnie informujemy, że Dyrekcja PCM w Rzeszowie SP ZOZ odpowie tylko wybranym kandydatom.

Więcej informacji można uzyskać w Dziale Kadr, Organizacji i Nadzoru pod nr tel 17 850-01-28 od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 10:00.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 913626269