2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. zamówień publicznych i ofertowania ŁÓDŹ lub KRAKÓW

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma ACTIVA działająca w branży budownictwa sportowego poszukuje pracownika na stanowisko pracownika biurowego - specjalista ds. zamówień publicznych i ofertowania.

Praca stacjonarna w biurze w m. Łodzi (od ręki) lub w Krakowie (w przygotowaniu).

Umowa o prace na pełen etat.

Wynagrodzenie do 9000 PLN brutto w zależności od umiejętności i doświadczenia.

Zakres obowiązków: szczególnie prowadzenie bazy zamówień, jej aktualizacja i monitorowanie zmian w zamówieniach, analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie i składanie ofert przetargowych, korespondencja z podmiotami publicznymi i prywatnymi, kontakty tel.

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku

znajomość ustawy pzp w zakresie niezbędnym dla wykonawcy (oferenta)

wysokie zdolności organizacyjne i komunikacyjne

wysoka kultura osobista

umiejętność analizy SWZ oraz umów

umiejętność redagowania pism

umiejętność szybkiego pisania

umiejętność obsługi urządzeń biurowych

umiejętność pracy pod presją czasu

sumienność

biegła znajomość środowiska Microsoft Office, PDF

Proszę o przesłanie CV w załączeniu.

Proszę nie przesyłać ofert niespełniających ww. wymagań.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 762851844