2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Śląskie
  6. Zakupy - Racibórz
Dodane 22 kwietnia 2024

specjalista ds. zaopatrzenia

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący kontakt z dostawcami w Polsce i zagranicą w zakresie składania zamówień, załadunków oraz dostępności artykułów;

  • Utrzymywanie optymalnych stanów magazynowych niezbędnych do zapewnienia realizacji zamówień;

  • Tworzenie i weryfikacja prognoz zaopatrzenia;

  • Weryfikacja poprawności danych w systemie ERP i WMS;

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Odprawy celne w tym: przygotowanie dokumentów, kontakt z agencją celną, transporty, kontrola terminów zamknięcia procedur celnych

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie;

  • Biegła znajomość obsługi komputera

  • Doświadczenie w pracy z systemami wsparcia planowania oraz znajomość systemów ERP oraz WMS (mile widziane);

  • przedsiębiorczość ,dobra organizacja pracy i umiejętności analityczne,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz priorytetyzacji działań;

  • Samodzielność oraz wychodzenie z inicjatywą w celu optymalizacji procesów;

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

To oferujemy

  • umowa o pracę;

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system premiowy

  • przyjazną atmosferę w środowisku pracy i wsparcie doświadczonych pracowników

  • Możliwość rozwoju poprzez zdobywanie doświadczenia zawodowego

  • komputer i telefon służbowy

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 799729665