2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Wielkopolskie
  6. Kontrola jakości - Święciechowa
Dodane 05 kwietnia 2024

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Lokalizacja

Święciechowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Marka „Kaminiarz” czerpie inspirację z rodzinnej tradycji wytwarzania wieprzowych wyrobów mięsnych, którą zapoczątkował Stefan Kaminiarz w 1926r. Dziś jesteśmy krajowym liderem w produkcji boczku, wyznaczając standardy jakości w tym segmencie. Naszym zdaniem, to właśnie boczek nadaje smak wielu potrawom, a motto marki brzmi: Boczek…i wreszcie smakuje!  Więcej: wwwkaminiarzpl wwwlubienaboczkupl  #lubienaboczku

W związku z rozwojem

Kaminiarz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Leszczyńska 28, 64-115 Święciechowa

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Święciechowa

Opis stanowiska:

Ø  stałe doskonalenie systemu zapewnienia jakości;

Ø  przygotowywanie raportów jakościowych;

Ø  prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji systemowej oraz zapisów;

Ø  przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych;

Ø  szkolenie pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP;

Ø  pobieranie i wysyłanie próbek do badań;

Ø  odbiór jakościowy wyprodukowanych wyrobów gotowych;

Ø  sprawdzanie urządzeń kontrolno-pomiarowych i przestrzeganie realizacji  harmonogramu

Ø  współpraca z firmami świadczącymi usługi w zakresie działu jakości;

Ø  tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej klientów;

Ø  prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji związanej z ochrona środowiska.

Wymagania:

Ø  wykształcenie wyższe, technologia żywności, szczególnie technologia mięsa;

Ø  biegłość w zakresie  wymagań norm BRC, IFS systemu HACCP oraz polskiego i unijnego prawa żywnościowego;

Ø  umiejętność prowadzenia dokumentacji jakościowej firmy branży spożywczej wg IFS/BRC;

Ø  doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych oraz kontroli jakości surowców i produktów;

Ø  umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;

Ø  znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym, będzie dodatkowym atutem;

Ø  umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy:

Ø  zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

Ø  atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności;

Ø  ciekawą, pełną wyzwań pracę;

Ø  zdobycie doświadczenia zawodowego w wyspecjalizowanym zakładzie przetwórstwa mięsnego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kadry(malpa)kaminiarz.pl w temacie prosimy wpisać  „Specjalista ds. Zapewnienia Jakości ” lub osobiste składanie w Dziale Kadr i Płac.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kaminiarz Sp. z o.o.  (Pracodawca oraz administrator danych), zgadzacie się Państwo na przetwarzanie przez Pracodawcę Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.  Jeżeli chce Pan/Pani byśmy rozpatrzyli  Państwa  CV i zachowali je w naszej bazie, proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”  W każdym czasie zgodę można cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem kadry(malpa)kaminiarzpl. Pełna wersja naszej Polityki RODO znajduje się na stronie wwwkaminiarzpl/en/kaminiarz-1926/polityka-prywatności

Lokalizacja

Święciechowa,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Święciechowa
ID: 901307871