2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. zarzadzania jakością

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. zarządzania jakością

Zakres obowiązków

  • znajomość pracy w systemach zarządzania jakością żywności GMP, GHP. HACCP, IFS

  • Analiza i wdrażanie usprawnień zapewniających optymalną jakość produkcji

  • Analiza problemów z wykorzystaniem metod i narzędzi jakościowych

  • Prowadzenie dokumentacji procesu produkcyjnego w zakresie kontroli jakości

  • Kontrola jakości gotowych wyrobów zgodnie z wewnętrznymi procedurami

  • Tworzenie i aktualizowanie procedur oraz instrukcji kontroli jakości

  • Ścisła współpraca z działami wspomagającymi procesy jakościowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu zarządzania jakością),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Praktyczna wiedza z zakresu procesów produkcyjnych oraz ich kontroli pod kątem wyników jakościowych,

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft 365

  • Znajomość języka angielskiego

  • Analityczne i uporządkowane myślenie oraz nastawienie na rozwiązania i wyniki

Oferujemy

·         Umowa o pracę

·         Pracę w międzynarodowym środowisku

·         Atrakcyjne wynagrodzenia

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 913986598