2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Śmiłowo
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. Zarządzania Systemami i Kontroli Jakości

Lokalizacja

Śmiłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Obowiązki:

  • Kontrola i nadzór nad jakością produktu gotowego.

  • Nadzór nad systemem HACCP, systemami zarządzania jakością i systemami zrównoważonego rozwoju..

  • Analiza kluczowych dla spółki wskaźników jakościowych.

  • Nadzór nad jakością sprzedawanych produktów oraz uczestnictwo w procesie reklamacyjnym.

  • Odpowiedzialność za wysoką jakość obsługi klienta.

  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych procedur.

  • Nadzorowanie procesu usuwania niezgodności.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe).

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu.

  • Mile widziana znajomość systemów ISO oraz HACCP.

  • Chęć rozwoju zawodowego i gotowość do zaangażowania w rozwój działu jakości.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pracę w bardzo dobrej i partnerskiej atmosferze.

  • Dynamiczne środowisko pracy gwarantujące rozwój.

Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Śmiłowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śmiłowo
ID: 918032536