2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. zarządzania zamówieniami

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Poszukujemy Specjalisty ds. zarządzania zamówieniami dla naszego Klienta - szwajcarskiej firmy, uznanego producenta maszyn produkcyjnych

Twój zakres obowiązków:

· Monitorowanie zamówień sprzedaży

· Zarządzanie kompletną komunikacją z lokalnym działem obsługi sprzedaży w celu przetwarzania wszystkich zamówień klientów i organizacji wysyłki materiałów

· Zarządzanie sytuacjami wyczerpania zapasów

· Planowanie dostępności materiałów

· Zapewnienie uniknięcia sytuacji braku zapasów materiałów poprzez stosowanie efektywnego planowania zapasów bezpieczeństwa

· Analizowanie i określanie poziomów zapasów (tj. zapasów bezpieczeństwa) dla wprowadzanych lub wycofywanych materiałów produktowych

· Analizowanie zużycia materiałów oraz określanie, obliczanie i utrzymywanie typowych parametrów zapasów, takich jak zapasy bezpieczeństwa, zapasy docelowe, punkt ponownego zamawiania, MOQ lub EOQ

· Planowanie poziomów zapasów

Wymagania:

· Zdolność do aktywnego przejmowania odpowiedzialności za proces rozwiązywania problemów

· Zarządzanie czasem i organizacja pracy

· Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie

· MS Office

· Licencjat z administracji / ekonomii / techniczny / lub pokrewny

Mile widziane

Międzynarodowe środowisko organizacji i doświadczenie SSC

Oferujemy:

· Praca w międzynarodowej organizacji

· Przyjazna praca zespołowa z hybrydowym modelem pracy w zależności od Twojej gotowości

· Rozwój osobisty i biznesowy poprzez udział w projektach, zadaniach

· Opieka medyczna

· Multisport

· Ubezpieczenie na życie

· Premia urlopowa

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 909407778