2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Kozerki
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. zasobów ludzkich Grodzisk Maz.

Lokalizacja

Kozerki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Acti-Med Polska sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów w branży technologii medycznej. Opracowujemy, produkujemy i sprzedajemy wysokiej jakości produkty medyczne dla technologii medycznej i przemysłu farmaceutycznego. Klienci są zlokalizowani w różnych branżach, na przykład w onkologii, terapii bólu, przemyśle farmaceutycznym czy weterynarii. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu Specjalista ds. zasobów ludzkich (HR Specialist).

Zakres obowiązków:

-       przeprowadzanie kompleksowego procesu rekrutacyjnego, w tym pozyskiwanie kandydatów, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych oraz selekcję najlepszych kandydatów zgodnie z zapotrzebowaniem firmy oraz badaniem rynku pracy;

-         wdrażanie działań i narzędzi związanych z rozwojem potencjału i umiejętności pracowników wewnątrz firmy;

-         pomoc w przeprowadzaniu ocen okresowych pracowników;

-         opracowywanie i aktualizacja opisów stanowisk pracy;

-         prowadzenie badań i analiz dotyczących trendów i najlepszych praktyk HR;

-         aktualizowanie istniejących zasad i procedur HR w celu zapewnienia zgodności z przepisami;

-         monitorowanie i rozliczanie czasu pracy oraz administrowanie absencjami pracowników;

-         przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, trwaniem i zakończeniem stosunku pracy pracowników oraz rozliczanie danych w systemie kadrowym;

-         wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, deklaracje PFRON, ZUS, PIT, PPK;

-         naliczanie wynagrodzeń dla pracowników spółki;

-         administrowanie pozapłacowymi składnikami wynagrodzenia oraz platformami do ich rozliczania (ubezpieczeniami grupowymi i pakietami medycznymi);

-         reprezentowanie firmy podczas kontroli (ZUS i US).

Twój profil:

-         wykształcenie średnie (preferowane wyższe z zakresu zasobów ludzkich);

-         co najmniej 2-letnie doświadczenie w dziale HR;

-         znajomość komunikatywna języka angielskiego;

-         praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;

-         dobra znajomość obsługi programów: Sage Symfonia, Płatnik, PFRON;

-         dobra znajomość narzędzi pakietu Ms Office (Excel, Power Point);

-         odpowiedzialności i zaangażowanie w realizację celów rekrutacyjnych i HR;

-         znajomości aktualnych trendów i narzędzi w zakresie budowania motywacji i rozwoju personalnego pracowników;

-         doświadczenie w tworzeniu strategii rekrutacyjnych i pozyskiwania pracowników;

-         dyspozycyjności i gotowości do podejmowania wyzwań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Oferujemy:

-         stabilne zatrudnienie w firmie w ramach umowy o pracę;

-         pakiet benefitów pozapłacowych oraz niezbędne narzędzia pracy;

-         możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez liczne szkolenia;

-         szeroko rozbudowany pakiet medyczny;

-         premie oraz upominki świąteczne;

-         ubezpieczenie grupowe;

-         przyjazną atmosferę.

Lokalizacja

Kozerki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kozerki
ID: 912113021