2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w HR - Kępno
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. zatrudniania cudzoziemców, koordynator

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

*Link do aplikacji znajduję się pod treścią oferty Do pracy poszukujemy osoby, której zadaniem będzie prowadzenie grupy cudzoziemców pracujących w zakładach klientów, prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie uzyskiwania zezwoleń na pracę oraz kart pobytu. Szczególnie cenić będziemy u kandydatów doświadczenie w legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców (tego możemy też nauczyć) oraz znajomość języka angielskiego, hiszpańskiego, koniecznością jest również dobra znajomość języka polskiego.

Praca polega na:

  • zatrudnianiu cudzoziemców (prowadzenie dokumentacji kadrowej),

  • uzyskiwaniu zezwoleń na pracę oraz kart pobytu dla cudzoziemców,

  • wizytacje w zakładach pracy klientów,

  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z obsługa zatrudnianych cudzoziemców,

Wymagania stanowiska

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • doświadczenie w legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców,

  • dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

  • znajomość języka hiszpańskiego, rosyjskiego/ukraińskiego będzie dodatkowym atutem,

  • samodzielność w pracy i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • prawa jazdy oraz umiejętność prowadzenia pojazdów,

Oferujemy

  • wynagrodzenie: od 6 000 zł brutto (okres próbny) po okresie próbnym 6 500 zł brutto + premia

  • premia jest to % od faktury lub od każdego obsługiwanego pracownika

  • wynagrodzenie netto łączne z premią od 6 000 zł

  • stabilność zatrudnienia

  • czas pracy: od 8.00 do 16.00 (poniedziałek - piątek)

  • miła atmosfera w pracy

  • forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Dodatkowe informacje:

  • termin rozpoczęcia pracy: praca od zaraz

  • miejsce wykonywania pracy: 63-600 Kępno, ul. Warszawska 36

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Kępno
ID: 912469014