2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. Obsługi Rezerwacji , Krótkoterminowy Najmem

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Firma SuperApart sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem specjalizującym się w krótkoterminowym najmie nieruchomości. Nasza firma oferuje komfortowe i luksusowe mieszkania oraz apartamenty. Dostarczamy pozytywne doświadczenia naszym Gościom. Stale się rozwijamy. Obecnie do naszego zespołu obsługi rezerwacji poszukujemy doświadczonej osoby, którą interesuje obsługa klienta na wysokim poziomie, z proaktywnym podejściem do pracy i gotowością do dalszego rozwoju w ramach naszej firmy.

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Rezerwacji

Typ zatrudnienia: Pełny etat

Obowiązki:

  • Współpraca z Liderem dz. Obsługi Rezerwacji w zarządzaniu codziennymi operacjami firmy.

  • Szkolenie i wdrażanie mniej doświadczonych pracowników

  • Monitorowanie procesu obsługi klienta oraz zapewnienie najwyższej jakości obsługi.

  • Pomoc w planowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju firmy.

  • Kontrola procesu przyjmowania rezerwacji oraz dostępności nieruchomości. / Efektywna realizacja procesu rezerwacji

  • Rozwiązywanie bieżących problemów i zapobieganie konfliktom z klientami oraz członkami zespołu.

  • Tworzenie raportów i analizy dotyczące wyników działalności firmy.

Wymagania:

  • Przyjmowanie rezerwacji od klientów, zarządzanie nimi oraz aktualizacja systemu rezerwacji.

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, odpowiadając na pytania i rozwiązywanie ewentualnych problemów.

  • Współpraca z działem sprzedaży i marketingu w celu maksymalizacji liczby rezerwacji.

  • Monitorowanie dostępności nieruchomości i dostosowywanie cen w zależności od popytu i podaży.

  • Sporządzanie raportów dotyczących rezerwacji i analiza danych w celu optymalizacji działu rezerwacji.

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu w branży nieruchomości lub hotelarskiej minimum rok.

  • Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole.

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Ambicja do rozwoju zawodowego i gotowość do nauki.

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie.

  • Dostęp do szkoleń i wsparcia w dalszym kształceniu.

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport

  • Pracę w zgranym zespole.

Firma SuperApart sp. z o.o. to miejsce, gdzie Twoje umiejętności i zaangażowanie zostaną docenione. Dołącz do nas.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 860212729