2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Olsztyn
Marta
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista działu Awizowni Inpost Olsztyn

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Pracownik działu awizowni

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje! Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomat - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów. Lubisz, gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych? Dołącz do #teamInPost i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

miejsce pracy: oddział przedstawicielski Olsztyn

11-034 Tomaszkowo ul. Rozwojowa 5a

Co będziesz robić na co dzień:

·    bieżąca komunikacja na linii kurier/klient

·    telefoniczny kontakt z klientami

·    weryfikacja niejasnych statusów przesyłek

·    dbanie o wysoką jakość obsługi klienta

·    rozliczanie kurierów z dokumentów i paczek

·    inne obowiązki zlecone przez przełożonego

Czego potrzebujemy od Ciebie?

·    dyspozycyjności – praca w godzinach 6-14, 10-18 lub 11-19

·    min. 2 lata na stanowisku biurowym

·    znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

·    mile widziane doświadczenie w firmie kurierskiej

·    umiejętności planowania oraz organizacji pracy własnej

·    doświadczenia w kontakcie z klientem, również z tym trudnym

·    zaangażowania we współpracę z nami i naszymi klientami

·    umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

·    pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

·    możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

·    stabilna pracy w firmie, która jest liderem na rynku

·    możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

·    partnerska współpraca, która jest dla nas największą wartością

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 808601816