2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Grudziądz
Sebastian
Dodane 14 maja 2024

Specjalista działu sprzedaży i marketingu

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne współtworzenie i realizacja firmowej strategii marketingowej,

  • tworzenie treści, zdjęć i filmów oraz publikację i moderację postów w SoMe: Facebook, Instagram, YouTube oraz LinkedIn,

  • przygotowywanie materiałów BTL i POS: ulotek, plakatów, katalogów firmowych, gadżetów,

  • budowanie społeczności wokół marki, współpracę z influencerami

  • organizację akcji promocyjnych i eventów wspierających sprzedaż,

  • wsparcie działań związanych z badaniem potrzeb i oczekiwań klientów,

  • monitoring i analiza prowadzonych działań oraz rekomendowanie adekwatnych rozwiązań.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie we wskazanych powyżej obszarach,

  • łatwość w kreowaniu tekstów - tzw. lekkie pióro z uwzględnieniem podstaw SEO,

  • umiejętność wykonania prostych fotografii i filmów,

  • praktyczna znajomość podstawowych programów graficznych np.: Canva oraz narzędzi do wysyłki e-mailingów typu: Get Response, Freshmail oraz automatyzacji za ich pośrednictwem,

  • dobra organizacja pracy własnej, dokładność i odpowiedzialność za prowadzone projekty,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy:

  • wsparcie i zaangażowanie ze strony zespołu,

  • przestrzeń do rozwoju i realizacji własnych pomysłów,

  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 915446050