2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Warmińsko-mazurskie
  6. Zakupy - Elbląg
Schmid Polska Sp. z o.o.
Dodane Dzisiaj o 06:00

Specjalista działu zakupów produkcyjnych

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Schmid Polska Sp. z o. o. największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg

Opis stanowiska:

·       Koordynacja i zapewnienie ciągłości dostaw w surowce, materiały i usługi w fabryce i pomiędzy oddziałami

·       Zarządzanie i optymalizowanie budżetu i kosztów działu zakupów

·       Planowanie i składanie zamówień na surowce, materiały i usługi

·       Monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców

·       Nadzór nad doborem dostawców i prowadzenie kluczowych negocjacji

 Nasze Wymagania:

·       Wykształcenie minimum średnie techniczne

·       Doświadczenie w obszarze zakupów min 2 lata w firmie produkcyjnej

·       Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)

·       Umiejętność prowadzenia skutecznej negocjacji

·       Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne

·       Umiejętność pracy zespołowej

·       Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły

·     Ustalanie priorytetów w celu realizacji założonych celów w wymagającym i dynamicznie zmieniającym się środowisku

·      Obsługa komputera oraz znajomość pakietu Microsoft Office

·       Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami zarządzania produkcją

Oferujemy:

·       Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie

·       Atrakcyjne warunki zatrudnienia

·       Zatrudnienie na umowę o pracę w godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek-piątek)

·       Wsparcie doświadczonego i zaangażowanego zespołu

·       Fundusz Świadczeń Socjalnych

·       Paczki świąteczne

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV w języku polskim i do wyboru: niemieckim lub angielskim.

Jakość Schmid to nie tylko doskonałe rozwiązania techniczne, ale także kultura organizacyjna naszej firmy przejawiająca się w życzliwości, zrozumieniu i zaufaniu. Gorąco zachęcamy do tego aby poznać nas bliżej.

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schmid Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 879582293