2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Przygórze
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ekonomiczny ds. sprzedaży (doradca handlowy)

Lokalizacja

Przygórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Misją ZPAS jest bycie światowym liderem w produkcji obudów teleinformatycznych, data center, szaf automatyki oraz szaf zewnętrznych. Ważna jest dla nas satysfakcja naszych klientów, pracowników i dostawców. Dbamy o środowisko oraz społeczność lokalną, wspierając instytucje kultury, sportu i rozwoju społecznego. W stawianych sobie celach zwracamy uwagę na zadowolenie pracowników, pracę zespołową, a także produktywność i zysk.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: ZPAS S.A. Przygórze 209, 57-431 Wolibórz

Obowiązki:

  • bezpośrednia bieżąca obsługa klientów (tworzenie ofert, negocjowanie, ustalenie szczegółowych warunków handlowych, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)

  • budowanie świadomości produktu wśród klientów

  • identyfikacja potrzeb klienta biznesowego w celu zaproponowania właściwych produktów

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

  • odbywanie podróży służbowych

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie (inny język będzie dodatkowym atutem)

  • wykształcenie preferowane wyższe np. ekonomiczne, handlowe, techniczne, minimum średnie

  • doświadczenie w branży B2B, najlepiej o podobnym zakresie działalności

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność szybkiego dostosowanie priorytetów do zmieniających się wymagań

  • zdolności handlowe

  • konsekwencja w realizacji działań

  • proaktywność i inicjatywa w działaniu

  • dyspozycyjność

  • łatwość w nawiązywaniu nowych relacji

  • umiejętność pracy zespołowej

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • prawo jazdy kat. B

  • obsługa komputera Pakiet Office,  znajomość programu IFS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie działającej firmie,

  • szkolenie wprowadzające w zakresie wykonywanej pracy,

  • wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy własnej i wyników finansowych firmy,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach,

  • bogaty pakiet benefitów.

 Chciałbyś dołączyć do naszego Zespołu? Nie zwlekaj. Aplikuj!

CV możesz wysłać poprzez serwis OLX lub przez stronę internetową firmy ZPAS w zakładce PRACA.

Analizujemy wszystkie otrzymane aplikacje. Weryfikujemy doświadczenie zawodowe, umiejętności oraz wykształcenie kandydatów. Następnie wybieramy osoby, których kompetencje najlepiej pasują do poszukiwanego przez nas profilu.

Jeżeli zdecydujemy się zaprosić Cię na rozmowę, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę.

Lokalizacja

Przygórze,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Przygórze
ID: 904715213