2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Mokry Dwór
Dodane 03 maja 2024

Specjalista Inżynier | Laboratorium | Mokry Dwór | Umowa o pracę

Lokalizacja

Mokry Dwór

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje zadania

·         wykonywanie badań jakości wody surowej, wody w trakcie procesu technologicznego w Zakładach Produkcji Wody oraz wody w sieci dystrybucyjnej, wód opadowych i roztopowych, ścieków oraz środków technologicznych,

·         obsługa, nadzorowanie i sprawdzanie wyposażenia badawczego,

·         walidacja nowych metod analitycznych wdrażanych w ramach projektu rozszerzenia akredytacji,

·         praca zgodnie z zasadami normy ISO 17025 oraz wewnętrznego systemu zarządzania,

·         doskonalenie systemu pracy zgodnego z ISO 17025.

Nasze wymagania

·         wykształcenie wyższe techniczne (chemia, biotechnologia, inżynieria środowiska lub pokrewne),

·         rok doświadczenia w pracy w laboratorium, to niezbędne minimum,

·         znajomość wymagań normy ISO 17025,

·         praktyczna znajomość technik instrumentalnych m.in. GC-FID, GC-ECD, ICP-MS, IC,

·         samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,

·         dobra organizacja czasu pracy oraz zaangażowanie,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),

·         znajomość języka angielskiego na poziomie B1,

·         prawo jazdy kat. B,

·         mile widziane uprawnienia auditora wewnętrznego ISO 17025 oraz umiejętność prowadzenia audytów.

To oferujemy

  • już pierwszego dnia poczujesz się w naszej firmie jak u siebie, ponieważ będziesz pracować z osobami, które mają podobne zainteresowania zawodowe,

·         praca na jedną zmianę 7 dni w tygodniu, możliwość elastycznego rozpoczynania pracy pomiędzy 7:00 a 8:00,

·         wsparcie doświadczonych współpracowników,

·         możliwość rozwoju poprzez szkolenia i zdobywania nowych uprawnień,

  • dofinansowanie do nauki języków obcych,

  • prywatna opieka medyczna,

  • pakiet świadczeń socjalnych w tym m. in. dopłaty do wypoczynku, możliwość korzystania z karty Multisport, sekcje sportowe oraz imprezy integracyjne, pracowniczy program emerytalny,

  • dofinansowanie do posiłków.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mokry Dwór,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mokry Dwór
ID: 914665793