2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Budzyń
Kabat
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista IT ds. rozwoju aplikacji

Lokalizacja

Budzyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KABAT TYRE Sp. z o.o.

Firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej KABAT TYRE została założona w 1983 roku i od początku swojego istnienia jest biznesem rodzinnym. Jesteśmy polskim producentem opon rolniczych i przemysłowych, dętek i innych wyrobów z gumy. Z pasją dostarczamy wysokiej jakości produkty zapewniające bezpieczeństwo i komfort wszystkim partnerom na świecie. Na dziś Nasza Firma sprzedaje swoje wyroby do 80 krajów na 5 kontynentach. Potrzeby i oczekiwania klientów są dla nas najważniejsze, dlatego działamy w oparciu o Zintegrowane Systemy Zarządzania ISO. Rozwój naszej firmy od lat przebiega dynamicznie, dlatego szukamy osób, które chcą być częścią sprawnie działającego zespołu, w którym liczą się wypracowane przez lata wartości, takie jak uczciwość, zaufanie, szacunek. Chcemy by nasza Firma nie była przystankiem w Twojej karierze zawodowej , ale stacją docelową.

W związku z rozwojem cyfryzacji i technologii poszukujemy do naszego zespołu osoby odpowiedzialnej za tworzenie i rozwój aplikacji wspierających procesy produkcyjne i biznesowe. Jeśli lubisz pracę z ambitnymi i ciekawymi projektami, w energicznym i zespole dołącz do Nas!

Miejsce pracy: Budzyń (pow. chodzieski)

Zadania, które przed Tobą postawimy:

  • Tworzenie\utrzymywanie aplikacji na platformie ASP.NET Core, język C#,

  • Praca z bazami danych: MS SQL, Oracle, listy SharePoint,

  • Wizualizacja procesów i prezentacja danych w wykreowanych dedykowanych aplikacjach,

  • Projektowanie aplikacji zgodnie z zapotrzebowaniem użytkowników,

  • Udział w identyfikowaniu potrzeb klienta wewnętrznego i uczestnictwo w zespole rozwijającym rozwiązania.

 Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie techniczne - technik, absolwent uczelni technicznej,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację oraz rozumienie teksu czytanego,

  • Doświadczenie w pisaniu prostych aplikacji,

  • Doświadczenie w środowisku Microsoft Office 365,

  • Znajomość języka zapytań SQL, HTML 5, CSS, JavaScript, Bootstrap,

  • Znajomość Platforma.NET i języka C# (najlepiej .Net8, C#12)

  • Znajomość narzędzi: Visual Studio 2022, System kontroli wersji GIT, SSMS,

  • Mile widziana umiejętność tworzenia aplikacji webowych jako Full-Stack Developer, ASP.NET Core MVC, Web API, Blazor, Enitity Framework Core,

  • Praktyczna umiejętność stosowania zasad czystego kodu i znajomość wzorców programistycznych, wzorców architektonicznych: Onion Architecture,

  • Chęć rozwoju osobistego i podejmowania ciekawych wyzwań,

  • Umiejętność samodzielnej pracy i poszukiwania rozwiązań.

Co mamy dla Ciebie?

  • Pełną wyzwań pracę w nieustannie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów (dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce, darmowy pakiet prywatnej opieki medycznej),

  • Solidny proces wdrożenia, a w późniejszym czasie dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzonych zadań,

  • Klarowną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej,

  • Dostęp do unikalnej wiedzy, szereg szkoleń wspierających rozwój zawodowy i kompetencji,

  • Rodzinną atmosferę, pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV  wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Budzyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Budzyń
ID: 911198982