2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Opolskie
  6. Wsparcie techniczne - Strzelce Opolskie
mateusz.affek
Dodane Dzisiaj o 13:39

Specjalista IT/Helpdesk

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy specjalisty IT chętnego podjęcia się opieki nad systemami informatycznymi naszej firmy.

Zakres obowiązków

  • Obsługa systemu Service Desk - rejestrowanie, klasyfikacja i realizacja zgłoszeń,

  • Bezpośrednie i zdalne wsparcie IT użytkowników w zakresie rozwiazywania problemów technicznych związanych z aplikacjami, systemami oraz sprzętem komputerowym,

  • Przeprowadzanie podstawowych szkoleń dla użytkowników systemów informatycznych,

  • Instalowanie i konfigurowanie sprzętu oraz oprogramowania,

  • Przygotowywanie nowych stanowisk pracy dla Pracowników,

  • Wsparcia związane z drukowaniem dokumentów na urządzeniach wielofunkcyjnych, etykiet na drukarkach termotransferowych,

  • Comiesięczne wsparcie informatyczne podczas inwentaryzacji,

  • Prowadzenie dokumentacji użytkowników i sprzętu komputerowego

Wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym

  • Dobra znajomość systemów Windows (10/11) oraz Android, IOS

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Powerpoint, Outlook)

  • Podstawowa wiedza z zakresu Active Directory i systemu operacyjnego Microsoft Windows Server

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji

  • Znajomość sieci LAN i WAN

  • Podstawowa znajomość języka zapytań SQL

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Wielozadaniowość i dobra organizacja pracy

  • Umiejętności analitycznego myślenia

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 910573921