2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Opolskie
  6. Wsparcie techniczne - Falmirowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista IT, informatyk

Lokalizacja

Falmirowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma: ELTECHNIK Sp. z o.o., opolski producent podzespołów do samochodów elektrycznych, wiązek kablowych oraz systemów elektronicznych, poszukuje Specjalisty IT do zespołu wsparcia technicznego.

Opis stanowiska:

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania.

  • Diagnozowanie i usuwanie problemów technicznych.

  • Obsługa i konfiguracja urządzeń informatycznych.

  • Współpraca z innymi działami firmy, zapewnienie wsparcia technicznego oraz szkolenie użytkowników w zakresie efektywnego korzystania z systemów.

  • Nadzór nad sprzętem komputerowym oraz infrastrukturą sieciową.

  • Przygotowywanie stanowisk pracy dla nowych pracowników oraz zarządzanie cyklem życia sprzętu.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki techniczne.

  • Znajomość pakietu Microsoft Office.

  • Zainteresowanie informatyką oraz znajomość nowych technologii.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów, dobra organizacja pracy.

  • Zaangażowanie, komunikatywność i chęć do pracy w zespole.

  • Znajomość podstaw sieci komputerowych oraz bezpieczeństwa IT.

  • Mile widziana znajomość programów ERP

Oferujemy:

·        Możliwość realnego rozwoju kompetencji i posiadanej wiedzy

·        Pracę na cały etat

·        System premiowania, premie wakacyjne i świąteczne

·        Pakiet medyczny

·        Ubezpieczenie grupowe

·        Kartę MultiSport

·        Dodatek paliwowy

Proszę o dopisanie klauzuli

CV proszę wysyłać pod adres e-mail lub przez formularz OLX w formacie PDF

Proszę o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Falmirowice,

Opolskie

Opolskie, Falmirowice
ID: 914433534