2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gliwice
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. administracji OD ZARAZ

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Dom100.eu działa na rynku od 12 lat, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując na rynku usług deweloperskich ważną pozycję na Śląsku.

Wizytówką Firmy jest 1000 sprzedanych domów i mieszkań. Kolejne 500 jest w budowie oraz przygotowaniu. W związku z rozwojem firmy poszukujemy Specjalisty/ki ds. administracji.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rejestru dokumentów w formie elektronicznej

  • archiwizacja dokumentów według ściśle określonych wytycznych

  • pomoc w terminowym wypełnianiu i składaniu wniosków

  • przygotowywanie dokumentacji dla klientów

  • załatwianie spraw urzędowych

  • koordynacja cateringu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane)

  • minimum rok doświadczenia zawodowego

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • dokładność

  • dobra organizacja pracy

  • komunikatywność

  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon)

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do zajęć sportowych

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania

  • regularne spotkania integracyjne

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży deweloperskiej.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 858641867