2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Wielkopolskie
  6. Kadry i płace - Poznań
  7. Kadry i płace - Rataje
Dodane 22 kwietnia 2024

Asystent/ka ds. kadr

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WCF Zdrowie Medycyna Edukacja Sp. z o.o. to firma działająca od 2007 roku, zajmująca się przede wszystkim fizjoterapią i rehabilitacją medyczną, obecnie nasz zespół liczy ponad 150 fizjoterapeutów. Specjalizujemy się w fizjoterapii domowej realizowanej w 28 powiatach Wielkopolski oraz fizjoterapii ambulatoryjnej realizowanej w Poznaniu, Śremie i Golinie, dziennie udzielamy świadczeń dla 950 pacjentów, zarówno w ramach umów z NFZ jak i komercyjnie. Nasza działalność to także kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów, studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, konferencje naukowe.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta/ Asystentki ds. kadr.

Twoje obowiązki:

  • nadzorowanie dokumentacji personalnej pracowników,

  • koordynowanie umów,

  • porządkowanie potrzebnych dokumentów, przygotowywanie zestawień,

  • pomoc w pracach o charakterze administracyjnym,

  • wykonywanie czynności biurowych- wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość zasad zawierania i rozliczania umów cywilno-prawnych,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • zdolności analityczne,

  • dobra organizacja pracy, skrupulatność.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,

  • dołączenie do różnorodnego zespołu doświadczonych specjalistów,

  • zatrudnienie w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie,

  • bycie na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się ważnego w środowisku specjalistów,

  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o kierunkowe szkolenia,

  • dofinansowanie szkoleń branżowych (raz w roku 50% dofinansowania),

  • zniżki dla pracowników i ich dzieci na usługi WCF (do 50%),

  • kartę Multisport,

  • miłą atmosferę, wsparcie przełożonego i zespołu, spotkania integracyjne.

Zainteresowanych współpracą z nami prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja.wcf[at]gmail.com lub o kontakt telefoniczny: 780 191 200.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Odwiedź naszą stronę: www.wcf.com.pl

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 894655906