2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Katowice
  7. Kadry i płace - Bogucice
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. kadr i płac

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bajka Pana Kleksa to pierwsze w Polsce Centrum Kultury, Nauki i Zabawy w Katowicach. Obiekt wielokrotnie nagradzany, m.in. za najlepszą atrakcję turystyczną w Polsce oraz akcje CSR na rzecz lokalnej społeczności. Firma dąży do nieustannego rozwoju swojej działalności operacyjnej, poprzez realizację licznych przedsięwzięć. W związku z tym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalsta ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej

  • koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych,

  • kontrola prawidłowości ewidencji czasu pracy w spółce,

  • sporządzenie i korygowanie wszelkich deklaracji i zgłoszeń dot. PIT i ZUS oraz wynikająca z nich korekta naliczonych list płac,

  • obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązaniem umów o pracę

  • sporządzanie rozliczeń i zestawień do ZUS, GUS, etc.

  • naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń ze stosunku pracy, z tytułu zawartych umów cywilnoprawnych oraz obsługa potrąceń z list płac,

  • realizacja dodatkowych zadań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz obsługi administracyjnej,

  • przygotowanie raportów i zestawień,

  • współpraca z urzędami oraz organami kontroli,

  • śledzenie zmieniających się przepisów prawa i ich interpretacja,

  • obsługa pracownika (wystawianie wszelkiego rodzaju zaświadczeń, udzielanie informacji itp.).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne mile widziane,

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z naliczaniem wynagrodzeń

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień płacowych rynku polskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Rzetelność, zaangażowanie, dokładność, analityczność, komunikatywność;

  • Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • pracę od zaraz.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 911184671