2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Łódzkie
  6. Logistyka - Kutno
Omega Pilzno
Dodane 29 kwietnia 2024

Koordynator ds. eksportu

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń.

Dołącz do nas i obierz trasę do kariery!

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień

  • Przygotowanie dokumentacji związanej z eksportem towarów

  • Nadzorowanie oraz organizacja wysyłek towarów do klientów UE oraz poza UE (przeprowadzanie odprawy celnej we współpracy z Agencją Celną )

  • Współpraca z zagranicznymi klientami firmy

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe

  • Warunek konieczny: znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Znajomość zagadnień związanych z procedurami transportowo-eksportowymi

  • Dobra znajomość MS Office

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania

  • Predyspozycje osobowe: komunikatywność, sumienność, zaangażowanie, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych operatorów logistycznych z 30-letnią tradycją

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Przygotowany specjalnie dla ciebie program wdrożeniowy, który pomoże Ci odnaleźć się na nowym stanowisku

  • Pakiet benefitów: pakiet medyczny, kartę multisport, ubezpieczenie na życie

  • Dynamiczne środowisko i przyjazną atmosferę

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 884693500