2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Pruszków
Agnieszka
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista/-ka ds. nieruchomości

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dla spółki STRABAG BMTI, należącej do koncernu STRABAG SE, odpowiedzialnej za nabywanie, zarządzanie oraz serwis maszyn i urządzeń na budowach koncernowych, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków, Kowale, Środa Śląska, Tychy, Strzałkowo

Zadania:

  • zarządzanie projektami z pozycji klienta dla wewnętrznych projektów budowlanych,

  • optymalizacja kosztów operacyjnych poszczególnych obiektów,

  • koordynacja oszczędności energii w nieruchomościach, przygotowanie dokumentów do audytu energetycznego,

  • optymalizacja stanu istniejących obiektów,

  • koordynacja i kontrola prac podczas remontów, podczas budowy nowych obiektów i przebudowy już istniejących.

Wymagania:

  • wiedza z zakresu budownictwa i energetyki,

  • min. wykształcenie średnie o specjalności budowlanej lub technicznej,

  • język niemiecki na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie- codzienna komunikacja z koleżankami i kolegami z zagranicy,

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie PL, CZ, SK, HU -  warunek konieczny,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętności interpersonalne jak: rozwiązywanie problemów, umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • szkolenia branżowe

  • prywatną opiekę medyczną

  • bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • szacunek i poczucie, że twoja praca jest ważna

Kandydatów prosimy o kontakt z:

STRABAG BMTI Sp. z o.o.

Agnieszka Chojecka

tel. + 48 73*******52

 Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 896200692