2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubelskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Nasutów
Dodane 08 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja

Nasutów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków :

- Obsługa klientów: przyjmowanie rezerwacji, obsługa umów, odpowiadanie na zapytania telefoniczne i e-mailowe

- Obsługa konferencji, spotkań firmowych, uroczystości okolicznościowych

- Budowanie i utrzymywanie przyjaznych relacji z klientami

- Współpraca z dostawcami towarów i usług

- Sporządzanie ofert marketingowych

- Promocja działań i dbanie o wizerunek ośrodka konferencyjno-wypoczynkowego

- Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

- Obsługa kasy fiskalnej i terminala.

Wymagania :

- Doświadczenie w obsłudze klienta

- Zaangażowanie, uśmiech, dbanie o własny wizerunek, uprzejmość i punktualność

- Znajomość obsługi komputera

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- Dyspozycyjność

- Wysoka kultura osobista i dbałość o profesjonalne standardy obsługi

- Chęć samorozwoju

Oferujemy :

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Dobrą atmosferę pracy

- Możliwość wdrażania własnych pomysłów

- Niezbędne narzędzia i oprogramowanie

- Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane pracą na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia do 30.04.2024r.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Nasutów,

Lubelskie

Lubelskie, Nasutów
ID: 910258028