2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Zachodniopomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Szczecin
  7. Wsparcie techniczne - Pomorzany
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. reklamacji

Wynagrodzenie

4 250 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Pomorzany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Locon Sp. z o.o., właściciel brandu BezpiecznaRodzina.pl poszukuje Specjalisty ds. Reklamacji!

Oferujemy to, co najcenniejsze – BEZPIECZEŃSTWO RODZINY, a MONITOROWANIE ZDROWIA jest naszym priorytetem.

  • Posiadamy PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA w usługach świadczonych w zakresie lokalizacji i bezpieczeństwa rodziny.

  • Z gamy produktów LOCON Bezpieczna Rodzina korzysta PONAD 1 MILION użytkowników w Polsce.

  • Posiadamy własne zaplecze informatyczne, umożliwiające stały rozwój aplikacji oraz urządzeń opartych o NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE.

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Reklamacji, która będzie odpowiedzialna za obsługę klienta w zakresie prostego serwisu produktów oraz rozpatrywania reklamacji.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Obsługa klienta w zakresie serwisu produktów, wstępnej diagnozy usterek oraz prostych napraw urządzeń

  • Przyjmowanie i rejestrowanie reklamacji i zwrotów, śledzenie postępu ich rozpatrywania

  • Koordynacja działań z działem technicznym w celu szybkiego i skutecznego rozwiązania problemów klientów

  • Monitorowanie terminów realizacji napraw i dostarczanie klientom aktualnych informacji na temat statusu ich zgłoszeń

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez profesjonalną i pomocną obsługę klienta

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz obsłudze reklamacji będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i radzenia sobie w dynamicznym środowisku pracy

  • Umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy w zespole

  • Znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office

Co możemy Ci zaoferować?

  • Możliwość aktywnego uczestniczenia w dynamicznym rozwoju firmy.

  • Pensja adekwatna do umiejętności i doświadczenia.

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie technologicznej przy innowacyjnym projekcie.

  • Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport), prywatna opieka medyczna (Medicover), program rekomendacji pracowników.

Jeśli masz zainteresowanie pracą w obszarze obsługi klienta, jesteś komunikatywny/a i zorganizowany/a, zapraszamy do aplikowania!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pomorzany
ID: 911919132