2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Wielkopolskie
  6. Rekrutacja - Poznań
  7. Rekrutacja - Jeżyce
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. Rekrutacji z doświadczeniem

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Agencja pracy JOB INN sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje Specjalistę/kę ds. Rekrutacji/ rekrutera/kę. (Агентство по трудоустройству JOB INN sp. z o.o., с устоявшейся позицией на рынке, ищет Специалиста по подбору персонала/рекрутера).

Zadania (Задания):

1. Prowadzenie rekrutacji ( głównie pracownicy produkcyjni i magazynowi w branży spożywczej ) do momentu przekazania kandydata do działu kadr; (Подбор персонала, преимущественно на производство, а так же на склады, в пищевой промышленности) до момента передачи кандидата в отдел кадров);

2. Tworzeniu treści i publikacji ogłoszeń (Создание контента и размещение объявлений);

3. Aktywne pozyskiwania kandydatów za pomocą różnorodnych form i technik rekrutacyjnych (Активный подбор кандидатов с использованием различных форм и методов подбора персонала);

4. Realizacja celów rekrutacyjnych w oparciu o pracę indywidualną i zespołową (Достижение целей подбора персонала на основе индивидуальной и командной работы);

5. Współpraca z Zespołem Rekrutacji i Przełożonym/Koordynatorem (Сотрудничество с коллективом по подбору персонала и руководителем/координатором).

Wymagania (Требования):

1. Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji pracowników (Опыт работы на подобной вакансии);

2. Umiejętności komunikacyjne i znajomość technik rekrutacyjnych (Коммуникабельность и опыт использования методов подбора персонала);

7. Umiejętność wykorzystywania komunikatorów Viber, Whatsapp i innych do pracy na odległość (Опыт обслуживания приложений Viber, Whatsapp и других социальных коммуникаторов для выполнения работы в удалённом режиме);

3. Dobrej znajomości języka ukraińskiego /rosyjskiego (Знание украинского/русского языка);

4. Znajomości języka polskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (Знание польского языка, позволяющем общаться);

5. Znajomość języka angielskiego mile widziana (Знание английского языка - приветствуется);

5. Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy (Поддержка положительного имиджа компании);

6. Dążenie do realizacji postawionych celów (Стремление к достижению поставленных целей);

Oferujemy: (Мы предлагаем):

1. Stabilne warunki zatrudnienia (Стабильные условия трудоустройства);

2. Możliwość pracy zdalnej (Возможность работать удаленно);

2. Cykliczne szkolenia (Циклические обучения);

3. Niezbędne narzędzia pracy (Необходимые рабочие инструменты);

4. Miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole (Приятная атмосфера в молодом и динамичном коллективе).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 839706714