2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wypędy
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista/-ka ds. rozliczeń i windykacji

Wynagrodzenie

5 375,43 - 6 108,96 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wypędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

HAKOM Sp. z o.o. to istniejąca od 1989r. firma z ugruntowaną pozycją na rynku w branży wentylacji, klimatyzacji i pomp ciepła. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą hurtową, importem i eksportem materiałów instalacyjnych i urządzeń.

Cenimy sobie szacunek, rodzinną atmosferę i dobre relacje między współpracownikami. Jesteśmy firmą, która zdecydowanie woli podejmować mocno przemyślane kroki, a swoje zadania wypełniać skutecznie i profesjonalnie.

Jeśli odpowiadają Ci uczciwe zasady, koleżeńska atmosfera i nie-korporacyjny klimat – zapraszamy do naszego zespołu. Aplikuj na stanowisko Specjalistki ds. rozliczeń i windykacji, na którym będziesz zapewniała/zapewniał bezproblemowe i płynne funkcjonowanie działu sprzedaży oraz księgowości.

Miejsce pracy:

  • 05-090 Wypędy, ul. Zdrojowa 2

Twoje przyszłe obowiązki to:

  • codzienne księgowanie wyciągów bankowych oraz rozlicznie wpłat,

  • kontrola i procedury upominawcze miękkie w zakresie należności,

  • sprawdzanie, weryfikacja, raportowanie i monitoring ryzyka w zakresie odroczonych terminów płatności dla kontrahentów,

  • monitoring terminów płatności oraz przekazywanie wierzytelności do windykacji na podstawie zawartych umów z towarzystwem ubezpieczeniowym,

  • sporządzanie kompensat, pism, zestawień, dokumentacji związanej z rozliczeniami,

  • kompletacja dokumentacji dowodowej na potrzeby windykacji twardej,

  • obsługę korespondencji pocztowej.

  • inne czynności administracyjne.

A żeby sprawnie je wykonywać powinnaś/-ieneś:

  • mieć wykształcenie min. średnie z zakresu rachunkowość/finanse

  • mieć podstawową znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i finansów,

  • mieć minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • posiadać umiejętność myślenia analitycznego i pracy w zespole,

  • wykazywać zaangażowanie, dokładność oraz dobrą organizację pracy,

  • posiadać znajomość obsługi komputera i MS Office (Word, Excel),

  • posiadać znajomość programów WF-MAG lub OPTIMA,

W zamian oferujemy Tobie:

  • nie-korporacyjne zasady i elastyczny czas pracy,

  • praca w stabilnej i stale rozwijającej się firmie,

  • podstawowa opieka medyczna (z możliwością rozszerzenia),

  • nowoczesne narzędzia pracy i wsparcie doświadczonych pracowników firmy,

  • możliwość rozwoju osobistego oraz poszerzanie wiedzy,

  • elastyczny czas pracy w godzinach funkcjonowania firmy,

  • no i fajną atmosferę w zespole :)

Benefity:

  • zniżki na firmowe produkty i usługi,

  • spotkania i imprezy integracyjne,

  • kawa / herbata /napoje / płatny catering codziennie za grosze :(

  • parking dla pracowników,

  • paczki i prezenty świąteczne,

  • możliwość korzystania z opieki medycznej.

Może czekamy na Ciebie? Wyślij swoje zgłoszenie już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wypędy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wypędy
ID: 727849188