2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Polesie
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista/-ka ds. sprzedaży

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Shumee to platforma e-commerce, która umożliwia sprzedaż produków on-line w modelu cross-border na 20 rynkach UE poprzez 50 największych platform typu marketplace. Oferujemy kompleksowe rozwiązanie technologiczne, obsługowe i logistyczne, dedykowane dla producentów i dystrybutorów, którzy chcą rozpocząć sprzedaż w Internecie na terenie UE i dotrzeć do milionów Klientów w lokalnym kontekście kulturowym (wielojęzycznie) i biznesowym (lokalne platformy oraz formy płatności i dostawy). Zapewniamy wsparcie w ramach całego łańcucha wartości e-commerce i umożliwiamy sprzedaż on-line do około 500 mln Klientów w całej Europie.

Twój zakres obowiązków:

- pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

- przygotowywanie ofert, prezentacji oraz prowadzenie negocjacji handlowych

- budowanie długofalowych relacji z Partnerami

- realizacja założonych planów sprzedażowych

Nasze wymagania:

- wykształcenie min. średnie

- umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

- dobra znajomość języka angielskiego

- dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność

Mile widziane:

- Doświadczenie w branży e-commerce.

To oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego w obszarze sprzedaży internetowej.

- kompleksowe wdrożenie i szkolenia z zakresu wykonywanych obowiązków.

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję.

- zatrudnienie w oparciu o Umowa o pracę, zlecenia lub B2B.

- pracę w młodym, ambitnym i międzynarodowym Zespole.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 872572553