2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lębork
T-kom Sp. z o.o.
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista/-ka ds. Sprzedaży i Call Center – T-Mobile w Lęborku:

Wynagrodzenie

4 800 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Opis

Miejsce pracy : Lębork

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Forma wynagrodzenia: podstawa + prowizja + extra premie i konkursy

Tryb pracy: poniedziałek – sobota, elastyczne godziny pracy

Oferujemy:

- umowę o pracę: podstawa + system prowizyjny

- szkolenia wprowadzające, realizowane w ramach programu wdrożeniowego

- możliwość udziału w licznych konkursach sprzedażowych

- naukę od najlepszych – wspierać Cię będą pracownicy terenowi

- 4800 zł brutto podstawa na Umowę o pracę, do tego prowizje i konkursy

Nasze wymagania:

- Umiejętność współpracy w zespole, dużo energii i wychodzenie z inicjatywą

- Zorientowanie na potrzeby klienta i umiejętność budowania relacji

- Nieprzeciętny potencjał handlowy poparty doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży produktów i/lub usług

- Silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów

- Pewność siebie i elastyczność w myśleniu

- Dobra znajomość pakietu MS Office

- Minimum średnie wykształcenie

Zadania:

- Profesjonalna obsługa klientów

- Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług

- Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych

- Budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażową obsługę abonentów sieci T-Mobile

- 40% sprzedaż stacjonarna, 60% sprzedaż telefoniczna

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 635860784