2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Krosno
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. sprzedaży i eksportu

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

O nas

TEXCORP SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją wyrobów tekstylnych i w związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Twój zakres obowiązków:

·         Nawiązywanie relacji oraz pozyskiwanie nowych klientów w Niemczech, Polsce i innych krajach UE.

·         Aktywna sprzedaż hurtowa naszych produktów.

·         Pozyskiwanie nowych kontrahentów poprzez: kontakt telefoniczny, mailowy oraz spotkania z potencjalnymi klientami.

·         Praca na miejscu w firmie oraz w terenie.

·         Realizacja celów sprzedażowych.

·         Monitorowanie rynków zagranicznych oraz działań konkurencji.

·         Prowadzenie działań zwiększających sprzedaż, współpraca z działem marketingu.

·         Raportowanie prowadzonych działań, przeprowadzanie analiz, wykonywanie planów sprzedaży.

·         Koordynowanie realizacji zamówień, współpraca z działem operacyjnym.

·         Przygotowywanie ofert.

Nasze wymagania:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku.

·         Gotowość na zagraniczne i krajowe wyjazdy służbowe.

·         Znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

·         Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

·         Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne.

·         Samodyscyplina, umiejętność organizacji i planowania pracy.

·         Umiejętność prowadzenia rozmów, negocjacji i prezentacji.

·         Dobra znajomość pakietu MS Office i komputera.

·         Znajomość branży zoologicznej lub ogrodniczej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

·         Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

·         Możliwość rozwoju kompetencji.

·         Ambitną pracę, która będzie miała wpływ na rozwój naszej firmy.

·         Samodzielne stanowisko.

·         Ubezpieczanie grupowe PZU na atrakcyjnych warunkach.

·         Kartę sportowa MultiSport.

·         Miłą atmosferę pracy, dobre relacje i wzajemne wspieranie się przy realizacji projektów.

Wynagrodzenie od 4.000-8.000 zł brutto/miesiąc.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV poprzez portal olx lub kontakt pod numerem telefonu: 50*******95 od poniedziałku do piątku w godzinach 7-14.

Nie odpowiadamy na smsy.

Lokalizacja

Krosno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krosno
ID: 854700021