2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lębork
Raitech
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. sprzedaży maszyn rolniczych

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Potęgowo (pow. słupski)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Udział w profesjonalnych szkoleniach w kraju i zagranicą

  • Praca z nowoczesną techniką rolniczą

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, tablet, samochód służbowy)

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych oraz dbanie o relacje z obecnymi klientami

  • Sprzedaż produktów firmy (maszyny rolnicze)

  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Bieżące raportowanie aktywności sprzedażowej

  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych

Nasze wymagania:

  • Wysoki poziom komunikatywności i umiejętności negocjacyjnych

  • Nastawienie na osiąganie celów

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Znajomość obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w handlu

  • Wykształcenie z zakresu mechanizacji rolnictwa lub doświadczenie w branży rolnej

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 912885552