2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Katowice
  7. Kadry i płace - Koszutka
Home Star sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista Kadrowo-Płacowy | Kadry | Płace | etat lub B2B

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Koszutka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Miejsce pracy: Katowice

Główne obowiązki:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników,

  • przechowywanie i archiwizowanie dokumentacji,

  • obliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac,

  • rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT oraz innych wymaganych raportów i analiz,

  • obsługa programu PŁATNIK w zakresie naliczania składek i kontaktu z ZUS.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • biegła znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • znajomość programu PŁATNIK,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i dbałość o szczegóły,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo pracy),

  • biegła obsługa komputera,

  • dokładność i rzetelność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie: samozatrudnienie, B2B, umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • wsparcie doświadczonego zespołu,

  • benefity pracownicze (m. in. Multisport),

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do aplikowania poprzez OLX. Aplikacja musi zawierać klauzulę RODO. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu umówienia spotkania rekrutacyjnego

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Katowice, Koszutka
ID: 912017251