2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Warszawa
  7. Kontrola jakości - Targówek
Dodane 17 kwietnia 2024

Specjalista Kontroli Jakości

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Fabryka zatrudni Specjalistę Kontroli Jakości.

Firma Zakład Elementów Sprężystych i Lotniczych Sp. z o.o. powstała w 2010 roku i specjalizuje się w produkcji kompensatorów mieszkowych dla przemysłu oraz wyrobów dla lotnictwa.

Zakres obowiązków:

- kontrola końcowa części w procesie produkcji

- kontrola końcowa zespołów w procesie produkcji

- kontrola końcowa wyrobów gotowych (kompensatorów i wyrobów lotniczych)

- nadzór nad terminowością wzorcowania przyrządów pomiarowych

Idealny kandydat:

wykształcenie min. średnie

potrafi pracować i komunikować się w zespole

potrafi czytać i stosować dokumentację techniczną

samodzielnie realizuje powierzone zadania

potrafi argumentować własne wnioski

jest skrupulatny

potrafi pracować w środowisku Microsoft Office

potrafi obsługiwać przyrządy pomiarowe jak suwmiarka, mikrometr, mikroskop, miernik prądu itp.

wiedza w zakresie elektryki oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- umowa na pełen etat

- wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i zaangażowania

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 14.30

- opieka medyczna (w tym stomatolog)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 912394495